Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ доєднався до спільної банківської мережі POWER BANKING
26 December 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Національний банк разом з усіма системно важливими банками України понад місяць працювали над розробленням рішення, яке стане спільною відповіддю викликам, що принесли масовані ракетні обстріли.

Банки повинні бути частиною проєкту української влади із забезпечення незламності та безперервності функціонування критично важливих сервісів в умовах енергетичного терору, а саме безперервності надання банківських послуг.

За ініціативи Національного банку всі системно важливі банки об’єдналися для створенням спільної банківської мережі – POWER BANKING.

Це спільна мережа відділень банків по всій України, які будуть працювати та надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту. Відділення спільної мережі забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

«Це виклик для всієї країни, для кожного з нас. За дорученням Президента, уряд та місцеві адміністрації реалізовують проєкт підтримки наших людей, створивши мережу «пунктів незламності». Зі свого боку, банки боронять фінансовий фронт і їх задача забезпечити безперервність надання банківських послуг. Спільна банківська мережа – це унікальний проєкт та приклад консолідації й партнерства банків України. Адже вони погодились обрати не конкуренцію, а щоденну координацію та обмін досвідом, щоб ми разом ефективно протистояли викликам війни», – наголосив Голова Національного банку Андрій Пишний.

На сьогодні мережа POWER BANKING об’єднує всі 14 системно важливих банків, відділення яких стали основою цієї мережі, та залучає інших учасників банківського ринку. Наразі вже понад 1 000 відділень в усіх регіонах країни додатково оснащені для роботи під час блекауту (близько 80% із них – це відділення системно важливих банків).

«Попри війну ПУМБ, як і вся банківська система, працює стабільно, а усі платіжні операції виконуються 24/7. Ми потурбувались про те, аби чергові відділення банку були оснащені усім необхідним та забезпечували доступ наших клієнтів до здійснення фінансових операцій у фізичних каналах обслуговування навіть за відсутності електроенергії. Приєднання ПУМБ до спільної банківської мережі – це ще один надзвичайно важливий крок заради комфорту та зручності кожного українця та гарантія, що навіть за критичних обставин клієнти зможуть вирішити свої фінансові питання у звичному режимі,» - зазначив Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко.

В умовах блекауту у відділеннях мережі POWER BANKING для всіх клієнтів буде доступний певний перелік нагальних банківських послуг, а саме:

  • отримання готівки (в банкоматах чи в касі);
  • платежі, переказ коштів (у касі чи в терміналах самообслуговування);
  • обмін валют (у разі наявності готівкової валюти в касі);
  • консультації менеджерів з фінансових питань.

Крім того, у відділеннях мережі POWER BANKING запроваджено банкоматний національний роумінг. Його мета – надати українцям можливість у банкоматі будь-якого банку мережі зняти збільшену суму готівки, достатню для задоволення поточних потреб та формування певного запасу.

Мапа відділень мережі POWER BANKING регулярно оновлюється на окремій вебсторінці Національного банку, де можна знайти детальнішу інформацію про мережу, перелік її відділень, банкоматний роумінг, поради та відповіді на поширені запитання: https://power.bank.gov.ua.

Відео Голови Національного банку Андрія Пишного про мережу POWER BANKING можна переглянути тут.

 

Довідково

Із розширенням мережі POWER BANKING зростатиме перелік відділень. Для зручності рекомендуємо періодично завантажувати оновлений pdf-файл із цим переліком на мобільні пристрої – так актуальна інформація про банківські відділення буде у вас завжди під рукою, навіть у разі відсутності доступу до Інтернету. Впізнати відділення спільної банківської мережі можна буде за спеціальним маркуванням “POWER BANKINGˮ на вході. Цей знак свідчитиме, що відділення спеціально обладнане та працюватиме під час тривалої відсутності електроенергії.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок