![{title} - Bank FUIB {title} - Bank FUIB](/assets/img/letter_img.png)
Щороку ми вітаємо близьких банку людей та обмінюємось подарунками. Цьогоріч ми хочемо об’єднати наші зусилля та замість подарунків зробити спільну добру справу. ПУМБ робить перший внесок – 3 мільйони гривень і закликає українців приєднатися, щоб зробити нашим захисникам цінний дарунок на зимові свята – закупити хірургічне обладнання для прифронтової лікарні.
Наразі військові хірурги в прифронтових шпиталях цілодобово оперують поранених. Від сюжетів зі сходу та півдня України стигне в жилах кров чи закипає від люті. Операційних не вистачає. У важкопоранених немає часу чекати.
«Ми віримо, допоки людина жива – є шанс її врятувати. І щоб дати шанс на життя ще 150 пораненим щомісяця, ПУМБ відкриває збір на придбання хірургічного обладнання для лікарні, що є найближчою до пекельної ділянки фронту оперативного командування «Південь» і першою приймає поранених, військових та цивільних. Наш надійний партнер у проєкті – Благодійний фонд Сергія Притули. Наша спільна мета – 6 мільйонів гривень. ПУМБ перераховує 3 мільйони гривень і запрошує клієнтів, співробітників, партнерів і друзів приєднатися, щоб закрити збір до Нового року. Ми разом можемо все!», – наголосив Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко.
Долучайтеся до збору за посиланням: www.pumbdonation.com.ua
До 10 січня 2023 ми маємо зібрати разом ще 3 000 000 гривень, що перетворяться на комплект обладнання для проведення невідкладних операцій. Ддопоможемо хірургам рятувати тих, чия сміливість стає нашою незламністю, а відданість – вірою в перемогу.
З самого початку війни ПУМБ разом з українцями підтримує наших захисників. Збройні сили України не зупиняються і ми також. Наші з вами донати рятують життя і наближають перемогу.
В 2023 все буде Україна!
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - Bank FUIB {title} - Bank FUIB](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
complaint or suggestion
networks
Feedback