Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ ініціює новорічний збір на прифронтову операційну
23 December 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Щороку ми вітаємо близьких банку людей та обмінюємось подарунками. Цьогоріч ми хочемо об’єднати наші зусилля та замість подарунків зробити спільну добру справу. ПУМБ робить перший внесок – 3 мільйони гривень і закликає українців приєднатися, щоб зробити нашим захисникам цінний дарунок на зимові свята – закупити хірургічне обладнання для прифронтової лікарні.

Наразі військові хірурги в прифронтових шпиталях цілодобово оперують поранених. Від сюжетів зі сходу та півдня України стигне в жилах кров чи закипає від люті. Операційних не вистачає. У важкопоранених немає часу чекати.

«Ми віримо, допоки людина жива – є шанс її врятувати. І щоб дати шанс на життя ще 150 пораненим щомісяця, ПУМБ відкриває збір на придбання хірургічного обладнання для лікарні, що є найближчою до пекельної ділянки фронту оперативного командування «Південь» і першою приймає поранених, військових та цивільних. Наш надійний партнер у проєкті – Благодійний фонд Сергія Притули. Наша спільна мета – 6 мільйонів гривень. ПУМБ перераховує 3 мільйони гривень і запрошує клієнтів, співробітників, партнерів і друзів приєднатися, щоб закрити збір до Нового року. Ми разом можемо все!», – наголосив Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко.

Долучайтеся до збору за посиланням: www.pumbdonation.com.ua

До 10 січня 2023 ми маємо зібрати разом ще 3 000 000 гривень, що перетворяться на комплект обладнання для проведення невідкладних операцій. Ддопоможемо хірургам рятувати тих, чия сміливість стає нашою незламністю, а відданість – вірою в перемогу.

З самого початку війни ПУМБ разом з українцями підтримує наших захисників. Збройні сили України не зупиняються і ми також. Наші з вами донати рятують життя і наближають перемогу.

В 2023 все буде Україна!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback