Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Тиждень вдячності: стартує спільна акція Lifesavingmerch та COMFY
21 November 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Соціальний проєкт «Ми однієї крові», ініційований ПУМБ, за допомогою замовлень патріотичного мерчу Lifesavingmerch збирає кошти на доставку крові в гарячі точки та закупівлю кровоспинних засобів для захисників України. А відтепер – ще й допомагає зігріти українців та подарувати їм таку необхідну для життя й роботи електроенергію.

Для цього Lifesavingmerch та ритейлер COMFY об’єдналися напередодні щорічного періоду розпродажів Black Friday. Втім, організатори акції пропонують замовникам мерчу не знижки, а подарунки-подяки, що стануть корисними для життя і роботи в наш непростий час.

Для участі в акції впродовж тижня з 21.11.2022 по 27.11.2022 зробіть замовлення речей та аксесуарів українських виробників з унікальним дизайном на одній із запропонованих сторінок та локацій:

• сайті www.lifesavingmerch.com.ua

• Instagram-сторінці мерчу www.instagram.com/lifesavingmerch

• Фейсбук-сторінці мерчу www.facebook.com/lifesavingmerch

• дружніх маркетплейсах Всі.Свої та UАmade

Й отримайте не лише нашу вдячність за підтримку проєкту, а й круті подарунки від COMFY. За кожні витрачені 500 гривень ви отримуєте один шанс на участь у розіграші. Так, наприклад, за замовлення худі вартістю 1560 грн учасник отримує три шанси на участь у розіграші, за замовлення 5 пар шкарпеток (600 грн) – один шанс.

Більше витрачених гривень – більше донату – більше шансів на виграш. Отримайте змогу стати власником не лише патріотичного мерчу, що рятує життя, але й, наприклад, одного з 5 павербанків на 30 000 mAh, конвектора AENO чи суперподарунка – універсальної зарядної станції Jackery.

Детальніше з офіційними правилами акції можна ознайомитися на сайті www.lifesavingmerch.com.ua

Переможців акції буде обрано за допомогою рандомайзера. Результати розіграшу буде оголошено 28.11.2022 о 12:00 на офіційній Інстаграм-сторінці проєкту.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback