Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Онлайн-відкриття рахунку ФОП у ПУМБ з ідентифікацією через застосунок Дія!
07 November, Monday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує розвивати дистанційні канали та сервіси для бізнес-клієнтів. Відтепер фізичні особи-підприємці мають змогу віддаленого відкриття рахунку в інтернет-банкінгу та мобільному додатку «ПУМБ Digital Business» за допомогою застосунку Дія.

Процес повністю автоматизований та не займає багато часу. Вже через 5 хвилин підприємець матиме доступ до свого нового рахунку у ПУМБ.

Усе, що необхідно зробити – завантажити на смартфон мобільний додаток «ПУМБ Digital Business»,  (Android або іOS) або пройти реєстрацію на сайті DIGITAL ПУМБ. Встановлений застосунок Дія з доступними цифровими копіями документів (ID- карткою або закордонним паспортом) допоможе пройти швидку ідентифікацію без жодних паперів.

У період воєнного стану дистанційні канали обслуговування та сервіси ПУМБ у черговий раз довели свою зручність та мобільність використання. Без відвідування відділень банку вони дозволяють клієнтам вирішувати щоденні фінансові питання 24/7 з будь-якої точки України та світу, економлячи не тільки час, але й турбуючись про їх безпеку.

Разом із відкриттям рахунку у ПУМБ підприємці одразу отримують доступ до особистого кабінету «ПУМБ Digital Business» з можливостями: 

  • Легко відправляти платежі та переказувати кошти на особисту карту 24/7;
  • Замовляти та переглядати банківські продукти онлайн для бізнесу;
  • Використовувати інтегровані сервіси, що значно полегшують ведення підприємницької діяльності;
  • Та навіть оформлювати спеціальний онлайн-кредит для ФОП «всеБІЗНЕС» у розмірі до 500 тис грн. 
News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback