![{title} - Bank FUIB {title} - Bank FUIB](/assets/img/letter_img.png)
Учасники благодійної акції «Смілива гривня» – клієнти, співробітники та гості ПУМБ – зібрали монетами та принесли у відділення банку майже 1 млн грн. Всього в рамках акції зібрано для підтримки ЗСУ майже 5 млн грн.
Збір монет на потреби оборони країни тривав по всій Україні упродовж трьох місяців – з 1 серпня до 31 жовтня. Сума зібраних коштів перераховувалася на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб Збройних України.
Кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень через широку мережу банків-партнерів та магазинів. Крім того, можна було передати неплатіжні монети 1, 2, 5, 25 копійок, вкинувши їх до скриньки у відділеннях ПУМБ або в НБУ. Еквівалент зібраних монет також перераховано на спецрахунок.
Щиро вдячні кожному, хто зробив свій внесок у перемогу!
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - Bank FUIB {title} - Bank FUIB](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
complaint or suggestion
networks
Feedback