Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Понад 1,6 млн гривень у монетах – сміливий внесок у перемогу
04 October 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

За два місяці акції «Смілива гривня» українці разом зібрали понад 1,6 млн грн. Через відділення ПУМБ передано у монетах і перераховано на спецрахунок НБУ для підтримки ЗСУ понад 340 тисяч гривень.

Якнайшвидша перемога України – мрія кожного українця. Щоб ця мрія стала реальністю, українці щодня докладають неймовірних зусиль. Хтось – на фронті, хтось – у тилу, підсилюючи наші Збройні сили України. За два місяці благодійної акції «Смілива гривня» зібрано понад 1,6 млн гривень монетами. Мобілізоване військо монет буде відправлене Національним банком України на допомогу українським воїнам. Сміливі гривні перетворюються насамперед на військову амуніцію, зброю, ліки, харчування для наших захисників.

За цей час майже 1,5 тисячі навчальних закладів та колективів організацій зареєструвалися для участі в акції. Основними благодійниками акції є діти, які також прагнуть зробити свій внесок у перемогу та допомогти нашим воїнам на фронті. Також українці долучаються до акції цілими містами. У Кропивницькому на день міста мешканці зібрали понад 200 кг монет. І це лише один із тисячі яскравих прикладів того, як українці завзято збирають кошти на допомогу армії.

Благодійна акція триває до 31 жовтня. А отже, ще є час відправити свої монетки на фронт. Закликаємо долучатися та нагадуємо умови акції: ініціатива передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. Крім того, є можливість здати і неплатіжні монети номіналами 1, 2, 5, 25 копійок. Їх можна вкинути до скриньок у відділеннях банку ПУМБ. Інформація щодо роботи відділень оновлюється щодня https://about.pumb.ua/map . Якщо маєте велику кількість монет, краще приносити їх до відділень відсортованими за номіналами для пришвидшення процесу перерахунку монет.

Детальніша інформація про благодійну ініціативу за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

#СміливаГривня

Будьте сміливими – відправляйте ваші монети на фронт!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback