Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ підвищує ставки за депозитами для фізичних осіб
22 August 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

З 23.08.2022, напередодні Дня Незалежності, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)  підвищує ставки за депозитами для фізичних осіб. Дохідність вкладів в гривні збільшиться на 1-3% в залежності від виду депозитної програми та строку розміщення.

Нові ставки* для депозитів в національній валюті:

Також, на 0.1-0.9%, залежно від суми вкладу та строку депозитної програми, збільшується дохідність для депозитів у доларах США за програмами «Дохідний» та «Накопичувальний». Ще одним приємним сюрпризом серпня стане відновлення депозитних програм у валюті євро.

*Депозитні ставки вказані з урахуванням програми лояльності ПУМБ (+1%) яка діє за наступними депозитними програмами банку в гривні: «Дохідний», «Накопичувальний», «Вільний». Програма лояльності діє за умови пролонгації діючого вкладу, відкриття другого депозиту за наявності діючого у ПУМБ, повторного розміщення депозиту та відкриття депозиту за допомогою додатку ПУМБ Онлайн.

За результатами першого півріччя 2022 року, 80% клієнтів ПУМБ стабільно продовжують свої вклади в ПУМБ.

Відкрити депозит у ПУМБ можна як офлайн (у відділенні), так і онлайн (у мобільному додатку ПУМБ Online). Для нових клієнтів банку достатньо пройти процедуру ідентифікації через застосунок Дія. Після цього, користувач зможе відкрити та активувати дебетову віртуальну карту всеКАРТА та отримати доступ до послуг банку.

ПУМБ вже понад 30 років виконує усі зобов’язання перед клієнтами, державою та співробітниками і, попри війну, продовжує вчасно виплачувати депозити та інші виплати згідно з умовами договорів. Навіть більше, як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за  7 місяців 2022 року банк виплатив вкладникам банків-банкрутів понад 381 млн і продовжує ці виплати.

__________________________________________

У серпні 2022 року незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів ПУМБ на рівні — «5» (найвища надійність). Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «5» означає, що банк надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок