Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ продовжує забезпечувати потребу бізнесу у POS-терміналах у більшості регіонах України
07 April 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підтримує політику cashless і продовжує забезпечувати потребу бізнесу в платіжних терміналах у більшості регіонах України.

У період військового стану та активного переміщення населення саме безготівкові розрахунки є найбезпечнішим способом оплати, який мінімізує ризик накопичення готівки у великих об’ємах, гарантує надійне збереження коштів на банківських рахунках та цілодобовий доступ до них.

Прозорі розрахунки і cashless наповнюють державний бюджет, пожвавлюють українську економіку. Кожний встановлений платіжний термінал у торговому закладі – важливий внесок бізнесу у стабілізацію економічної системи країни та підтримку кожного українського споживача в очікуванні перемоги.

Наразі замовити та підключити POS-термінали банку можуть як діючі, так і нові клієнти, підприємці фізичної та юридичної форми господарювання, одразу з сімнадцяти областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької.

При цьому, всі комісії за еквайрингове обслуговування були скасовані ПУМБ ще на початку бойових дій та не будуть нараховуватись до кінця квітня. 

Замовити послугу можна зателефонувавши за номером 0 800 501 275.

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback