Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ став фінансовим партнером Київської школи економіки для гуманітарної допомоги Україні
21 March 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Під час війни ПУМБ з освітнього партнера Київської школи економіки трансформувався у фінансового партнера. КШЕ відкрила новий рахунок в ПУМБ для гуманітарної допомоги.

Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ: «ПУМБ залишається стратегічним партнером Київської школи економіки і в часи кризи. Якщо раніше ми разом будували нову освіту в Україні, сьогодні спільно допомагаємо забезпечити воїнів, волонтерів, захистити громадян України. На початку березня ПУМБ перерахував до Фонду КШЕ 20 мільйонів грн на засоби захисту для українських воїнів. Фонд вже доставив вкрай важливий вантаж Силам Тероборони. Пишаємось нашою співпрацею. Наразі кожен з нас воює на всіх доступних для нього фронтах - інформаційному, дипломатичному, цифровому, волонтерському, фінансовому. Наближує перемогу своїми вчинками та відданою працею. Хай всі наші воїни повертаються до родин живими! Мирного неба та вільної землі нашій країні!»

Новий рахунок КШЕ в ПУМБ полегшить операційну діяльність Фонду, допоможе операціоналізувати суттєві внески та звітність по ним, дозволить структурувати роботу кампанії збору коштів як серед небайдужих громадян, так і серед бізнеса, українського та іноземного, що прагне підтримувати незалежність України та її благополуччя.

Щодня Благодійний фонд Київської школи економіки отримує внески від бізнесу, громадських організацій та ініціатив для допомоги під час війни. Зібрані кошти направляються на закупівлю аптечок, медикаментів, засобів захисту для тероборони, волонтерських об’єднань та благодійних фондів.

Підтримати нашу спільну з партнерами мету та зробити свій внесок в перемогу України можна за посиланням: https://kse.ua/support/donation

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback