Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ – платіжний партнер проєкту Humanitarian Nova Poshta з доставки гуманітарних вантажів з-за кордону
05 March 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Нова пошта Глобал розгорнула масштабну програму з безкоштовної доставки гуманітарних вантажів з-за кордону від волонтерів усього світу. Для фінансової підтримки на пальне, бронювання літаків та інші логістичні витрати компанія для усіх бажаючих благодійників відкрила спеціальні рахунки. ПУМБ підтримав ініціативу Нової пошти Глобал і став його платіжним партнером. 

Відсьогодні в усіх каналах ПУМБ кожен охочий або компанія може зробити внесок без комісії на покриття логістичних витрат, щоб міжнародна доставка від волонтерів з усього світу і надалі була безкоштовною.

Переказати кошти можна у мобільному додатку банку «ПУМБ Online», web-версії онлайн-банкінгу, на платіжній платформі PayHub, у ПТКС та касах працюючих відділень. Найшвидше це зробити у мобільному додатку ПУМБ в розділі «Послуги». 

Знайти отримувача переказу у всіх каналах банку можна за наступними пошуковими словами чи цифрами: 38130410, UA793005280000026008455061609, благодійний, внесок, міжнародна, доставка, гуманітарна, допомога, нова, пошта, глобал, humanitarian, help. 

Для неклієнтів банку зручно зробити переказ за посиланням https://payhub.com.ua/#/payment/np-global      

Допоможемо разом доставляти гуманітарні вантажі з-за кордону! 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback