Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Основні рішення ПУМБ в сфері кредитування малого бізнесу на період карантину
02 April 2020
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) впроваджує ряд заходів для підтримки клієнтів сегменту малого бізнесу.

  • Для клієнтів, бізнес яких зазнав найбільшого впливу від введених обмежувальних заходів, банк прийматиме рішення щодо реструктуризації кредитів, зокрема перенесення погашення тіла кредиту та частини процентів на наступні 3-6 місяців рівними частинами та/або пролонгацію договорів, термін дії яких закінчується. У кожному окремому випадку банк оцінюватиме та враховуватиме ступінь впливу несприятливих факторів на бізнес і всі рішення прийматиме індивідуально згідно запиту клієнта.
  • Починаючи з 25 березня 2020 року і до кінця дії карантину ПУМБ скасовує нарахування пені та штрафів за несвоєчасне погашення кредиту та процентів. 
  • Окрім дистанційних каналів обслуговування та сервісів, які банк рекомендує використовувати з метою мінімізації відвідувань відділень, в кредитуванні ПУМБ запроваджує онлайн обмін документами та підписання договорів (угод) з використанням кваліфікованого електронного підпису (крім документів, які, згідно законодавства, вимагають нотаріального посвідчення).
  • Виїзні перевірки бізнесу та моніторинг застави на весь період дії карантину скасовані. За необхідності, моніторинг застави може проводитись дистанційно за наданими фотографіями від клієнта.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до Центру обслуговування корпоративних клієнтів (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- (044) 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

 

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback