Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Повідомлення щодо внесення змін в умови Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (Digital Bank) ПАТ «ПУМБ»
29 March 2018
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Шановні клієнти!

Повідомляємо що з 29.03.2018р. вступає в дію нова редакція Договору банківського обслуговування  корпоративних клієнтів (Digital Bank) (далі-Договір). 

Ознайомитись з новою редакцією Договору та додатками до нього можливо на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua

Внесені зміни не стосуються умов обслуговування у рамках Тарифних пакетів Digital Bank та спрямовані на врегулювання наступних питань:
 актуалізація задля відповідності вимогам Постанови НБУ №143 щодо торгівлі іноземною валютою та обслуговування кредитів від нерезидентів;
 спрощення електронного документообігу між банком та діючим клієнтом, а саме можливість підписувати договори, заяви та інші документи використовуючи онлайн ЕЦП банку;
 деякі технічні правки додатків, в т.ч. виключення з додатків необхідності їх візування печаткою суб’єкта господарювання.


Нова редакція Договору та додатків до нього діють з дня публікації відповідного повідомлення на сайті банку (https://pumb.ua/) та доступні на сайті «Digital Bank» (www.digital.pumb.ua).


 У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00):
 за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
 з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua,
 або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].


News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback