Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Позиція ПУМБ щодо інциденту у Харкові
09 February 2018
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

У 2007 році між ПАТ «ПУМБ» та Голубченко Н.А.  було укладено кредитний договір. В якості забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором укладено договір іпотеки, згідно якого в іпотеку передано нерухоме майно, а саме трикімнатну квартиру за адресою вул. Героїв Труда, 29 у м. Харків.

З 2015 року Голубченко Н.А. припинила обслуговувати кредит, в результаті чого виникла значна заборгованість. Банк направив лист-претензію, після чого звернувся з позовом до суду.

У вересні 2015 року банк, йдучи назустріч, запропонував Голубченко Н.А. декілька дуже лояльних умов реструктуризації, в т.ч. списання значної суми боргу. Тим не менш, Голубченко Н.А. відмовилася і згодом взагалі перестала виходити на контакт з банком.

Банк в рамках чинного законодавства та положень іпотечного договору, зареєстрував свою власність на заставну квартиру. Співробітники банку вимагали від Голубченко Н.А. залишити приміщення, оскільки боржниця вже не була офіційно зареєстрована у даній квартирі. При цьому представники банку у саму квартиру не заходили.  

9 лютого 2018 року боржниця дійшла згоди з банком, в результаті чого було підписано попередній договір купівлі-продажу за умовами, особисто запропонованими Голубченко Н.А., яка у той же день внесла аванс за квартиру.

На даний момент питання проблемної заборгованості врегульовано в добровільному порядку. 

ПУМБ діє виключно в рамках чинного законодавства.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback