Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

FUIB carries out draws of 201 prizes every week for payments using Visa cards
08 July 2016
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

З 20 червня по 14 серпня 2016 року проходить акція «Великі цілі досяжні!». Щотижня за оплати карткою Visa від ПУМБ можна виграти одну з 200 авторських футболок HEYDAY, а також один велосипед або один телевізор Smart TV на вибір.

Вже підведені підсумки двох перших тижнів акції. Телевізори виграли Сергій з Одеси та Максим із Києва, і ще 400 клієнтів по всій Україні отримують стильні футболки HEYDAY. Попереду – 6 щотижневих розіграшів, і шанс є у кожного!

Взяти участь в акції «Великі цілі досяжні!» просто:

  • Розраховуйтесь за покупки в будь-яких магазинах будь-якою карткою Visa від ПУМБ на суму від 1 грн
  • Реєструйте кожен чек на спеціальній сторінці ПУМБ win.pumb.ua і обирайте подарунки, в розіграші яких хочете взяти участь
  • Вигравайте один із призів.

Щочетверга проходить розіграш серед усіх транзакцій, виконаних і зареєстрованих минулого тижня.

Перевіряти результати розіграшів можна на сторінці win.pumb.ua за номером мобільного телефону, який був використаний при реєстрації чека. Також з переможцем зв'язується агентство-виконавець акції. Якщо, відповідно до Правил акції, не вдалося зв’язатися з переможцем, чи він відмовляється від отримання призу, він, відповідно, буде вилучений і зі списку переможців на сайті банку.

Чим більше оплат картками Visa від ПУМБ – тим більше шансів на виграш!

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок