Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ увійшов до ТОП-10 провідних банків України
26 May 2016
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов у ТОП-10 щорічного рейтингу «50 провідних банків України 2016», складеного «Фінансовим клубом».

Також ПУМБ був визнаний одним з лідерів у ряді номінацій. Зокрема інтернет-банкінг «ПУМБ online» зайняв 2-е місце в номінації «Інтернет-банкінг», який оцінювався експертами за функціональністю, кількістю клієнтів і наявністю мобільного додатка. Крім того, ПУМБ зайняв 2-е місце в номінації «Класичний депозит».

Високі позиції в рейтингу зайняли і топ-менеджери банку. Заступник голови правління ПУМБ з операційної роботи Томаш Вишневський зайняв 3-е місце в номінації «Найкращий операційний директор». Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ з роздрібного бізнесу, зайняв 4-е місце в номінації «Найкращий роздрібний банкір», а Олексій Волчков, заступник голови правління ПУМБ з корпоративного бізнесу, – на 4-му місці в номінації «Кращий корпоративний банкір».

У номінаціях «Кредит готівкою», «Ощадний вклад», «Карткові кредити», а також «Обслуговування фізосіб у відділенні», «Зарплатні проекти» та «Інкасація коштів» ПУМБ увійшов до ТОП-10.

«50 провідних банків України» – щорічний рейтинг, який складається «Фінансовим клубом» і розраховується виходячи з внутрішньої інформації банків, отриманої шляхом анкетування фінустанов, а також на основі квартальних і річних показників діяльності учасників ринку за минулий рік.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback