Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ продовжує виплати коштів вкладникам НАДРА за договорами зі строком дії до 15.04.2015 р.
29 April 2015
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився 15 квітня 2015 р. включно, та за договорами банківського рахунку, а термін виплат в усіх працюючих відділеннях ПУМБ по Україні подовжено до 5 червня 2015 р.

ПАТ «ПУМБ» продовжує виплати гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «Комерційний банк «НАДРА» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.  

З 29.04.2015 р. виплата коштів вкладникам НАДРА здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 15 квітня 2015 р. включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Відповідно до рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Виплати здійснюються у період до 5 червня 2015 р. у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського Міжнародного Банку, включаючи відділення «Ренесанс Кредит», по всій Україні.

Перший Український здійснює виплати вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «Комерційний банк «НАДРА» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: АР Крим, м. Севастополь, Сумська, Донецька, Миколаївська, Луганська та Закарпатська області.

Виплати вкладникам здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення ПАТ «Комерційний банк «НАДРА» до категорії неплатоспроможних та початку виведення неплатоспроможного банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Зараз для вкладників «НАДРА» діють пропозиції у ПУМБ – зокрема, депозити «Спокійний» та «Вільний», що дозволяють ефективно розпорядитись коштами з вкладу.

Більш детальну інформацію для вкладників ПАТ «Комерційний банк «НАДРА» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://www.pumb.ua/ua/nadra.

 

 Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок