Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ приєднався до проекту «100 000 книжок для сільських бібліотек»
06 April 2015
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ приєднався до всеукраїнського проекту «100 000 книжок для сільських бібліотек», який організовує Фундація Дарини Жолдак. На волонтерських засадах співробітники банку зі своїми дітьми збиратимуть книги для школярів із сільських бібліотек. У проекті бере участь команда ПУМБ із Києва та Дніпропетровська, Харкова та Одеси, із Запоріжжя та зі Львова.

«ПУМБ представлений у більш ніж 50 містах по всій Україні. Банк працює не лише в «мільйонниках»,  але й у невеликих населених пунктах. Тут трудиться персонал ПУМБ, тут живуть наші клієнти. Про культурні потреби у віддалених містах ми знаємо не з чуток. У селах ситуація ще критичніша. Звичайно, наша команда на волонтерських засадах об’єднує зусилля з іншими учасниками проекту, аби яскравих, сучасних дитячих книг у сільських бібліотеках ставало більше», - прокоментувала Лілія Зубарева, директор департаменту стратегічного маркетингу ПУМБ.

Банк бере участь у проекті як частина Групи СКМ разом із ДТЕК, «Укртелеком», Vega, мережею фрешмаркетів «Брусничка». Збір книг триватиме до 17 квітня, після цього усі книги буде передано головному перевізнику проекту, «Новій пошті», для доставки у сільські шкільні бібліотеки. Головним медіа-партнером акції виступає телеканал «Україна». 

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback