Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ - лідер з розкриття інформації серед акціонерних товариств
07 August 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

За результатами конкурсу «На кращу регулярну інформацію акціонерних товариств та підприємств-емітентів облігацій», ПУМБ зайняв друге місце в номінації «За підготовку кращої регулярної інформації серед підприємств-емітентів облігацій». Конкурс проводиться щорічно Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України з метою підвищення рівня прозорості та відкритості вітчизняного фондового ринку.

У своїй роботі ПУМБ прагне до відкритості та прозорості. Як один з найбільших банків з національним капіталом (№ 2 за активами серед приватних банків і № 9 по активам в системі), ПУМБ приділяє серйозну увагу питанню відповідності міжнародним стандартам розкриття інформації, оскільки це важливо для громадськості, ділового та інвестиційного співтовариства, клієнтів і акціонерів банку. 

Раніше ПУМБ увійшов до трійки лідерів з інформаційної прозорості серед українських банків згідно з результатами досліджень Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток фінансового сектора», проведених рейтинговими агентствами Standard & Poor's (2010 р.) і Кредит Рейтинг (2011 р.). Крім того, Річний звіт ПУМБ за 2010 рік зайняв друге місце в конкурсі «Краще корпоративне медіа України 2011».

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback