Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ переміг у двох номінаціях премії «Ukrainian Banker Awards»
03 August 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ став переможцем одразу у двох номінаціях премії «Ukrainian Banker Awards» - «Найбільш інноваційний банк» і «Угода року».

ІнвестГазета підвела підсумки премії «Ukrainian Banker Awards», в якій редакція видання визначила кращі українські банки і кращих банкірів країни в 15-ти ключових номінаціях. Дослідження проводилося шляхом голосування на сайтах investgazeta.ua і delo.ua, результати якого були зважені на результати опитування думок підприємців, учасників Українського банківського форуму та експертів інвесткомпаній. Всього було проаналізовано кілька тисяч анкет.

Згідно з висновками дослідження, ПУМБ є переможцем у номінації «Найбільш інноваційний банк», оскільки впродовж року удосконалював і розширював функціонал своїх онлайн-сервісів, закріплюючи у свідомості клієнтів свою технологічність. Так, цього року банк запропонував своїм клієнтам мобільну версію сервісу інтернет-банкінгу ПУМБ online, оптимізовану для роботи на більшості мобільних телефонів. Крім того, на початку року банк запропонував мобільний додаток iPUMB для власників iPhone та iPad, сертифікований Apple і розміщений для безкоштовного скачування в AppStore. Раніше цього року зручність користування сервісом інтернет-банкінгу ПУМБ online було відзначено журналом «Forbes України» (1 місце), а також тижневиком «ІнвестГазета» у рейтингу «Найкращі електронні банки» (2 місце).

«Угодою року» названо об'єднання ПУМБ з Донгорбанком влітку цього року. Видання відзначає, що злиття було найуспішнішою української трансакцією в банківському секторі. Найбільшим позитивним ефектом від консолідації стало збільшення розміру активів і бази фондування, а також поліпшення їх структури. Обсяг чистих активів ПУМБ виріс на 44% - до 3,2 млрд дол США, кредитний портфель збільшився на 42% - до 2,4 млрд дол США, а рахунки клієнтів - 95% (до 2 млрд дол США). В результаті об'єднання ПУМБ поліпшив структуру балансу, значно укрупнився і увійшов до числа десяти найбільших фінансових інститутів України.

«Об'єднання ПУМБ і Донгорбанку було не тільки успішним, але й унікальним. Це найбільше об'єднання банків в історії України й одночасно це було найшвидше злиття, проведене в рекордно короткий термін. Об'єднання створило платформу для подальшого зростання та реалізації стратегічної мети ПУМБ - входження в п'ятірку найбільших банків до 2015 року», - прокоментував Костянтин Вайсман, голова правління ПУМБ.

Більше про рейтинг можна дізнатися на сторінках тижневика «ИнвестГазета» №46 від 05.12.11.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback