Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Гаряче літо від ПУМБ: Авто в кредит під 0% річних строком на 2 роки на всі марки та моделі авто без щомісячних комісій!
26 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

З 1 червня по 31 серпня 2011 р. Перший Український Міжнародний Банк пропонує вигідні умови автокредитування.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з 1 червня по 31 серпня 2011 р. проводить унікальну акцію, за умовами якої можна отримати кредит на придбання нового автомобіля з привабливою процентною ставкою – 0,01% річних строком на 2 роки. Акційна пропозиція діє для всіх автосалонів моделей та марок авто. Автокредит надається строком до 7 років на суму до 420 000 грн. Для клієнтів, власників зарплатних карт ПУМБ, та клієнтів, що мають позитивну кредитну історію в Банку, діють спеціальні умови.

В цій акційній пропозиції ПУМБ відсутні щомісячні та приховані комісії. Позичальники самостійно обирають зручну схему погашення – ануїтет або платежі, що зменшуються, і можуть у будь-який момент погасити кредит достроково, без жодних додаткових оплат. ПУМБ надає своїм клієнтам зручний та оперативний спосіб погашення кредиту  за допомогою сервісу Інтернет-банкінгу ПУМБ Оnline.

Довідка

ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк»

ПУМБ входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер Банку - ТОВ «СКМ Фінанс» (89.87 % акціонерного капіталу). На даний момент всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 11 філій і 124 відділення.

У 2010 році ПУМБ увійшов до Рейтингу тисячі найбільших банків світу за версією журналу Тhe Ваnker, дебютувавши з 905-ої позиції. ПУМБ є одним з найбільш прибуткових банків в Україні за підсумками діяльності у 2010 році (5-е місце серед ТОП-30 банків), показавши одні з кращих показників повернень на капітал і активи на посткризовому ринку (ROE і ROA). Банк є одним з лідерів з інформаційної прозорості серед українських банків згідно з результатами дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу» за 2010 рік. ПУМБ визнаний № 1 у рейтингу банків за інноваційністю в роботі з приватними клієнтами («Компаньйон» - серпень 2010 р.). У травні 2011 року рейтингове агентство Moody's підвищило прогноз глобального рейтингу ПУМБ в національній валюті до B2 та рейтингу боргових зобов’язань в іноземній валюті до «стабільного».

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback