Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ опублікував Річний звіт 2010
26 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) опублікував річний звіт за 2010 р., згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

Річний звіт ПУМБ 2010 присвячений новій Стратегії розвитку ПУМБ, згідно з якою протягом найближчих чотирьох років ПУМБ має намір увійти до ТОП-5 українських фінінститутів з часткою ринку не менше 5 %, ставши кращим Банком в Україні за якістю сервісу.

У 2010 році ПУМБ працював над створенням базису для майбутнього розвитку: була сформована Стратегія розвитку, Місія та Цінності, і здійснена реогранізація структури бізнесу. Сформовано департаменти Стратегічного маркетингу та Управління стратегічними проектами, розроблена Стратегія ІТ. Всі ці основи бізнесу забезпечать стійкий і планомірний розвиток ПУМБ.

«Наша Стратегія визначає зростання, що випереджає темпи ринку, і ми думаємо на кілька кроків вперед, - повідомив Костянтин Вайсман, Голова Правління ПУМБ, - в 2010 році ПУМБ показав найбільший прибуток з моменту заснування - 54 млн. дол. (МСФЗ) і зайняв 6-е місце за прибутком серед всіх українських банків згідно НСБО (235 млн. грн.). Наші показники ефективності ROE і ROA - одні з кращих на ринку, і ми не зупиняємося на досягнутому. ПУМБ має намір стати одним з лідерів банківської системи України в найближчі кілька років».

ПУМБ свідомо рухається до міжнародних стандартів ведення бізнесу: Банк посів 2-е місце серед українських банків з інформаційної прозорості, піднявшись на 8 позицій (Standard & Poor's). ПУМБ вперше увійшов в число 1000 найбільших банків світу за капіталом 1-го рівня за версією журналу «The Banker».

«Ми підтримуємо стратегію зростання ПУМБ і віримо в успіх згуртованої команди менеджменту. Перед ПУМБ стоять чіткі завдання - зміцнення позицій в галузі та забезпечення акціонерам високого рівня рентабельності власного капіталу, - підкреслив Ілля Архипов, Голова Наглядової Ради ПУМБ, - перші результати нової Стратегії розвитку ПУМБ ми побачили вже в 2010 році. Банк виконав свої зобов'язання перед акціонерами і показав результати, що відповідають нашим очікуванням».

У 2010 р. ПУМБ посів 11-те місце за капіталом, піднявся на одну позицію за активами, зайняв 13-е місце в системі, і виріс до 6-го місця за прибутковістю. Показники рентабельності активів (ROA) і капіталу (ROE) ПУМБ - одні з найвищих на ринку (2,6 % та 13,4 % відповідно).

Найважливішою подією 2010 року стало прийняття рішення про об'єднання ПУМБ та Донгорбанку, яке повинно завершитися в 2011 році. За попередніми розрахунками, у найближчі кілька років об'єднаний Банк збільшить прибуток на 10 % за рахунок економії на масштабі. А, головне, більший банк зможе більше запропонувати своїм клієнтам, партнерам і співробітникам.

ПУМБ веде звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) з 1992 р., коли він став першою українською компанією, яка запровадила ці стандарти бухгалтерського обліку в нашій країні.

Довідка

ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк»

ПУМБ входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер Банку - ТОВ «СКМ Фінанс» (89.87 % акціонерного капіталу). На даний момент всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 11 філій і 124 відділення.

У 2010 році ПУМБ увійшов до Рейтингу тисячі найбільших банків світу за версією журналу Тhe Ваnker, дебютувавши з 905-ої позиції. ПУМБ є одним з найбільш прибуткових банків в Україні за підсумками діяльності у 2010 році (6-е місце серед українських банків), показавши одні з кращих показників повернень на капітал і активи на посткризовому ринку (ROE і ROA). Банк є одним з лідерів з інформаційної прозорості серед українських банків згідно з результатами дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу» за 2010 рік. ПУМБ визнаний № 1 у рейтингу банків за інноваційністю в роботі з приватними клієнтами («Компаньйон» - серпень 2010 р.). У травні 2011 року рейтингове агентство Moody's підвищило прогноз глобального рейтингу ПУМБ в національній валюті до B2 та рейтингу боргових зобов’язань в іноземній валюті до «стабільного».

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback