Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Щедрі подарунки за літні покупки від ПУМБ і MasterCard!
26 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує підтримувати акцію MasterCard «Сезони вдалих покупок», новий етап якої проходить з 1 червня по 31 серпня 2011 р. Розраховуйтесь за покупки картками MasterCard та Maestro від ПУМБ в торгових мережах партнерів акції та отримуйте приємні знижки:

  • 5% - у мережах магазинів одягу SELA. Знижка поширюється на будь-яку колекцію одягу та аксесуарів. Знижка підсумовується зі знижками в період розпродажу;
  • 10% - від вартості покупки в подарунок в мережі магазинів Фоксмарт. При покупці на суму від 200 грн держатель картки Maestro або MasterCard отримує можливість вибрати товари з категорії «аксесуари» або додаткове сервісне обслуговування техніки за програмою Master Service.

Літо - сезон щедрих подарунків! Розраховуючись картками MasterCard або Maestro від ПУМБ, ви можете стати власниками одного з 30 сертифікатів на суму 500 гривень, який можна використовувати в мережі партнерів акції Фоксмарт або SELA на вибір.

Про детальні умови проведення акції можна дізнатися на сайті www.mastercard.com/ua

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback