Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

У липні продажі золотих злитків в ПУМБ виросли в 2,5 рази
25 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

У липні золото встановило кілька історичних рекордів вартості, а з початку року ціна на метал зросла більш ніж на 17%. ПУМБ рекомендує частину заощаджень переводити в золоті злитки.

Починаючи з 6 липня золото щодня встановлювало нові рекорди вартості досягнувши 19.07.2011 р. позначки  1602 дол. США / тр.унцію (ранковий Лондонський фіксинг). З 20 по 22 липня спостерігалася невелика корекція, після чого зростання відновилося і 29 липня був досягнутий новий максимум - 1628,50 дол США / тр.унцію (денний Лондонський фіксинг). Найбільший вплив на зростання котирувань золота був спричинений невизначеністю щодо підвищення планки державного боргу США. Тільки за цей рік ціна на метал вже виросла більш ніж на 17%.

«Ми прогнозуємо подальше зростання вартості золота, тому рекомендуємо частину своїх заощаджень переводити в золоті злитки, - говорить Максим Салутін, Заступник начальника Управління грошового обігу, неторгових і касових операцій ПУМБ. - У серпні очікуємо подолання золотом позначки 1650 дол США / тр.унцію. До кінця року малоймовірно, що золото подолає позначку 2300 дол США / тр.унцію, як багато хто прогнозує. Ми дотримуємося думки, що зростання буде більш плавним і цього року золото ще не досягне позначки 2000 дол. США / тр.унцію ».

На українському ринку побоювання щодо дефолту в США зіграли свою роль - попит на золоті злитки в ПУМБ в порівнянні з червнем виріс в 2,5 рази. Традиційно з другої половини серпня, спостерігається активізація бізнес-середовища, що в поєднанні з тривалою борговою кризою в найбільших економіках світу дає нам підстави припускати, що подальше зростання обсягів реалізації золотих злитків продовжиться. На 01 серпня ціна 1 гр. золота в 100-грамовому злитку в ПУМБ становила 420,56 грн., а для оптових покупців вартість золота становить 419,30 грн. / грам. ПУМБ пропонує злитки вагою від 1 до 1000 грам, які можна придбати в касах 171 філій та відділень Банку.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback