Огляд фінансових ринків 05.01.2026
- Геополітика рухає ринки
- Зростання імпорту посилює дисбаланси
- Українські біржі ближче до ЄС
СВІТОВИЙ РИНОК
Світові ринки розпочали новий рік із підвищеним апетитом до ризику: зростання ф’ючерсів та рекордні рівні азійських індексів відображають оптимізм щодо економічних перспектив, хоча макроекономічні та геополітичні ризики стримують надмірний ентузіазм.
Ринки акцій США закрилися переважно з підвищенням після волатильної першої сесії року, що відображає невизначеність інвесторів щодо того, чи не переоцінили постачальники програмного забезпечення для ШІ свої очікування щодо капітальних витрат.
Європейські фондові індекси завершили першу сесію року різким зростанням на нових рекордних рівнях, підтримані технологічним та промисловим секторами. Попит на акції оборонних компаній зріс на тлі геополітичної напруженості та прогнозів щодо збільшення оборонних бюджетів у Європі.
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок