Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 17.10.2022
18 October 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Минулого тижня на світових фінансових ринках спостерігалась висока волатильність. Ключовими тригерами для інвесторів виступають рецесія в економіці, висока та тривала інфляція, падіння ділової активності та монетарне посилення. Крім того, у США стартував сезон квартальних звітів, і його початок виявився слабшим, ніж зазвичай: кількість і розмір позитивних результатів були меншими, ніж у середньому останнім часом.

Тим часом, бізнес в Україні адаптується до воєнних умов та продовжує пом’якшувати свої негативні очікування. Індекс очікувань ділової активності (ІОДА) у
вересні підвищився і становив 46,1 (у серпні – 44,1). Також, Україна очолить Ради керуючих СБ і МВФ.  14 жовтня керуючі країни-члени Групи Світового банку та Міжнародного валютного фонду обрали Міністра фінансів України Сергія Марченка Головою Ради керуючих Світового банку та МВФ на 2023 рік. Таке рішення було ухвалено одностайно всіма країнами-членами організацій. Сергій Марченко також головуватиме на Щорічних зустрічах МВФ та Світового банку у 2023 році.

Огляд фінансових ринків 17.10.2022

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback