Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 10.10.2022
11 October 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Американський ринок праці залишається сильним. Безробіття в США у вересні склало 3,5% у порівнянні із 3,7% у серпні. Це стало несподіванкою для аналітиків, які не передбачали зміни. Кількість робочих місць в економіці США у вересні зросла на 263,0 тис. Це мінімальний показник з квітня 2021 року, проте він перевершив очікування аналітиків, які прогнозували підвищення на 255,0 тис. Уповільнення темпів зростання кількості робочих місць є ще однією ознакою того, що підвищення відсоткових ставок почало чинити тиск на економіку. Попри все, оприлюднені дані щодо безробіття в США показали, що американський ринок праці все ще залишається сильним. Ринки сприйняли це як сигнал, що ФРС може знову підняти ставку на 75 б.п. на наступному засіданні (01-02 листопада).

Споживчі ціни в Україні продовжують зростати. Інфляція на споживчому ринку у вересні 2022 року порівняно із серпнем 2022 року становила 1,9%, а у порівнянні з вереснем 2021 року – 24,6%. З початку року інфляція становить 21,8%. 

Також, виконавча рада Міжнародного валютного фонду 07 жовтня схвалила виділення 1,3 млрд дол. США (1005,9 млн СПЗ) для України. Виплата здійснена в рамках «продовольчого шоку» Інструменту швидкого фінансування (RFI), який має допомогти задовольнити нагальні потреби України.

Огляд фінансових ринків 10.10.2022

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback