Мобільний додаток
перейти перейти
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію нової редакції Розділу 11. «Тарифні пакети» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів (Додаток 5 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік)
21 February, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», далі – «Банк», висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 21 лютого 2024 року вводиться в дію нова редакція Розділу 11. «Тарифні пакети» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів  (Додаток 5 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності  не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік).

Змінами передбачене тимчасове призупинення з 21 лютого 2024 року випуску корпоративних карток типу MasterCard в тарифах пакетів «всеОПТИМУМ» та «всеПРЕМІУМ».

Також просимо врахувати, що зміни до пункту 11.1.15 пакету «ОСББ» з новим розміром тарифу «Платежі фізичних осіб без відкриття поточного рахунку на рахунок клієнта ПУМБ, який обслуговується на тарифному пакеті «ОСББ», за наявності між Банком і клієнтом договору про прийом готівкових платежів (оплачується відповідно до умов договору), які були оприлюднені на офіційному сайті АТ «ПУМБ» разом з відповідними змінами до Додатку 5 до Договору раніше, - 15 лютого 2024 року, набирають чинності з 18 березня 2024 року.

0 800 501 275 (для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
+38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

З повагою,

Перший Український Міжнародний Банк

 

 

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback