Мобільний додаток
перейти перейти
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Повідомлення про зміни у Тарифах АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб
18 December 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти. 18 січня 2024 року набувають чинності оновлені Тарифи АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб, в яких будуть такі зміни:

  • Встановлена нова вартість комісії банку-кореспондента при здійсненні переказу у відділенні банку на рахунки в інших банках у валюті: "Якщо платник сплачує комісійні винагороди банків-кореспондентів, їх розмір за кожний переказ становить: 150 UAH для платежів у валютах USD, CNY; 200 UAH для платежів у валютах PLN; 450 UAH для платежів у валютах EUR, CHF; 800 UAH для платежів у валютах  CZK, CAD, GBP" (зміни стосуються Розділів 1 та 2 Тарифів фізичних осіб і Розділу 1 Тарифів по продуктам, які не оформлюються)
  • Реалізовано можливість видачі пластикових карток єВідновлення, пункт 2.11.1.2

У разі незгоди з оновленими Тарифами АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб ви можете до дати набрання чинності змін припинити обслуговування в АТ «ПУМБ» шляхом розірвання договору, без сплати додаткової комісії за його розірвання.

Докладніше ознайомитися з новою редакцією Тарифів обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням, з Тарифами на обслуговування фізичних осіб для продуктів, які не оформлюються – за цим посиланням.

За наявності додаткових питань звертайтеся до працівників відділень АТ «ПУМБ» (перелік відділень можна переглянути за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: 

+38 044 290 7 290 по Україні та з-за кордону1;

+38 096 290 7 290 

+38 050 290 7 290 

+38 093 290 7 290 

1згідно тарифів операторів

Bank notifications

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок