Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію нової редакції тарифів для всіх корпоративних клієнтів щодо обслуговування карткових рахунків
11 January, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та  просить прийняти до уваги наступну інформацію.

Повідомляємо про введення в дію нової редакції тарифів Розділу 7. «Обслуговування корпоративних карткових рахунків».

Основні зміни:

- додано п.7.25 з новою послугою Переказ на корпоративну карту ПУМБ (за номером картки) з будь-якої картки українського банку, включаючи ПУМБ. Послуга доступна тільки для корпоративних карток відкритих до рахунків виключно в національній валюті (комісія за зарахування - входить до вартості обслуговування карткового рахунку);

- випуск нових корпоративних карток MasterCard Corporate Status Pay Pass не здійснюється. Тариф застосовується для списання комісії за річне обслуговування для раніше оформлених карток.

Тарифи у новій редакції для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів малого бізнесу АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» та для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів середнього та великого бізнесу АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» набирають чинності з 11 січня 2023 року.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку або до Центру обслуговування  корпоративних клієнтів (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

  • 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
  • +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.»

 

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback