Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПУБЛІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ АТ «ПУМБ» НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ КОМПЛЕКСНОГО БАНКІВСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
16 June 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, повідомляємо про набуття чинності з 16.07.2020 нової редакції Публічної пропозиції АТ «ПУМБ» на укладання Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб (ДКБО).

До ДКБО внесено зміни в частині:

  •  уточнення порядку встановлення несанкціонованого овердрафту;
  •  уточнення обов'язки спадкоємця оплатити винагороду Банку за зберігання цінностей у сейфі після закінчення терміну дії договору, а також порядок надання послуги з користування індивідуальних банківських сейфів;
  •  умов інформування клієнтів про проведені операції;
  •  уточнення положень про використання мобільних платіжних додатків;
  •  уточнення порядку та строків зарахування коштів на рахунки, а також термінів погашення заборгованості по кредитних картах і овердрафтах;
  •  актуалізації деяких положень ДКБО, спрямована на виконання вимог законодавства;
  •  Додатки №3 та №4 до ДКБО доповнено новим тарифів по обслуговуванню неактивних рахунків.

Ви можете ознайомитись з новою редакцією ДКБО за посиланням.

У разі незгоди із запропонованими змінами в Публічну пропозицію АТ «ПУМБ», Ви маєте право до набуття чинності нової редакції розірвати договір без сплати додаткової комісії за його розірвання.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень АТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефоном: +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону за тарифами відповідного оператора.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback