Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Повідомлення про закриття неактивних рахунків
26 June 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Попри те, що карантинні заходи поступово послаблюються, ми розуміємо, що все ще існує ризик обмеження пересування і, зокрема, відвідування банківських відділень. Більшістю послуг ПУМБ ви можете скористатися дистанційно через наш інтернет-банкінг. Проте для деяких послуг, таких, як наприклад, закриття рахунку, все ще потрібно приходити до відділення.

Ми подбали про те, щоб поточні та карткові рахунки можна було закрити дистанційно: рахунки, які були неактивними протягом останніх 3 років, будуть автоматично закриті.

Якщо ви маєте рахунок в ПУМБ, яким не плануєте користуватися найближчим часом, згідно умов вашого договору рахунок буде автоматично закритий до 01.08.2020 року. Додатково звертатися в банк не потрібно. Ви отримаєте повідомлення з підтвердженням, що ваш рахунок більше не обслуговується.

Якщо ж ви плануєте користуватися рахунком у майбутньому, просимо вас до 01.08.2020 року з моменту отримання повідомлення звернутися до відділення ПУМБ та повідомити про те, що ви плануєте користуватися рахунком.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback