Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Списання пакетної комісії з валютного рахунку
26 June 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

За умовами обслуговування вашого карткового пакету, щорічно або щомісячно відбувається списання пакетної комісії з гривневого рахунку. Проте ми помітили, що для багатьох з вас не завжди зручно сплачувати пакетну комісію з коштів на рахунку у гривні. Щоб уникнути блокування картки через несвоєчасне списання комісії через відсутність достатньої суми на гривневому рахунку, ПУМБ з 1 липня 2020 року вводить автоматичне списання пакетної комісії у тому числі з валютного рахунку.

ЯК РОЗУМІТИ НОВОВВЕДЕННЯ

  • Гривневий рахунок залишається основним для списання пакетної комісії
  • Якщо на час настання платіжної дати на гривневому рахунку немає коштів, банк автоматично спише повну суму комісії з валютного рахунку. Якщо на час настання платіжної дати на гривневому рахунку є кошти, проте їх не достатньо для сплати пакетної комісії в повному обсязі, банк спише частину суми з гривневого рахунку, і частину – з валютного.
  • У разі оплати пакетної комісії з валютного рахунку, буде списано еквівалент суми за курсом МВРУ на дату списання

За детальною інформацією з приводу сплати пакетної комісії з валютного рахунку ви можете звернутися до вашого персонального менеджера в банку.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback