Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», річна виручка яких перевищує або дорівнює 125 млн. грн.
01 July 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (далі – Банк) висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З  1 липня 2019 року починають діяти нові редакції Заяви про приєднання та Заяви про зміну умов обслуговування для  корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», річна виручка яких перевищує або дорівнює 125 млн. грн.

Форма Заяви про приєднання для Клієнтів юридичної особи, фізичної особи-підприємця, фізичної особи, що здійснює незалежну професійну діяльність об’єднана у один додаток.  Форма Заяви про зміну умов обслуговування також об’єднана у один додаток.

Форма Правил користування БПК об’єднана з Попередженням про необхідність повідомлення Банку у разі виїзду Держателів до країн підвищеного фінансового ризику  та з Попередженням про можливі наслідки використання платіжних карток в режимі Card-Not-Present транзакцій, які виникли в результаті сплати за допомогою платіжних карток товарів та послуг по телефону, поштою та засобами Internet.

Для приєднання до Договору необхідно підписати Заяву про приєднання встановленого зразка, що є додатком до даного Договору. Клієнти, що мають діючий Договір про умови використання електронних підписів під час створення, оброблення та зберігання електронних документів, пов'язаних із вчиненням правочинів, можуть підписати та направити Заяву про приєднання через  систему «Інтернет-Банкінг».

Для діючих клієнтів, які приєдналися до Договору, його умови вважаються зміненими відповідно до п. 20.4. Договору.

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ» можна за посиланням на сайті Банку.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до свого операційного менеджера.

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback