Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПУБЛІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ АТ «ПУМБ» НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ КОМПЛЕКСНОГО БАНКІВСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
15 January 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, повідомляємо про набуття чинності з 17.01.2019 нової редакції Публічної пропозиції АТ «ПУМБ» на укладання Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб (ДКБО).

До ДКБО внесені зміни в частині:

- найменування Банку;

- визначення термінів;

- електронної взаємодії між Банком і Клієнтом в порядку та на умовах, передбачених ДКБО;

- порядку розкриття індивідуального банківського сейфу у присутності Клієнта у випадку пошкодження або втрати Клієнтом ключа від сейфу, а також у випадку пошкодження ключа або замка сейфу не з вини Клієнта;

- надання Клієнту довідки про систему гарантування вкладів фізичних осіб протягом терміну дії договору.

Ви можете ознайомитись з новою редакцією ДКБО за посиланням.

У разі незгоди із запропонованими змінами в Публічну пропозицію АТ «ПУМБ», Ви маєте право до набуття чинності нової редакції розірвати договір без сплати додаткової комісії за його розірвання.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень АТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефоном: +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону за тарифами відповідного оператора.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback