Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Повідомлення про зміну номерів рахунків за діючими платіжними картками
05 November 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

«Шановні Клієнти!

Щиро вдячні вам за співробітництво з банком «ПУМБ» та повідомляємо, що на вимогу Національного банку України з 11 листопада 2018 року змінюються номери рахунків, до яких випущені платіжні картки.

Окремо звертаємо вашу увагу на те, що погашення заборгованості за рахунком, до якого випущена кредитна картка та по кредитам, заборгованість за якими сплачується з використанням рахунків платіжних карт, також буде здійснюватися за новим номером рахунку. Інші реквізити залишаються без змін.

Отримати новий номер рахунку можна вже з 11 листопада 2018 року у Інтернет-банкінгу «ПУМБ online» або при звернені на Гарячу лінію (для цього необхідно обрати в автоматичному меню пункт 2 «Отримати інформацію в автоматичному режимі»).

Для ЮРИДИЧНИХ ОСІБ:

про новий картковий рахунок буде повідомлено окремим листом засобами системи дистанційного обслуговування Клієнт-банк.

 

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback