Мобильное приложение
перейти перейти
Акции

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Безоплатне дистанційне навчання школярів
19 апреля 2022
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Партнер ПУМБ дистанційна школа «Оптіма», надає можливість навчатися безоплатно вже для понад 100 000 дітей. Школа продовжує приймати заявки на навчання, а завдяки співпраці з Міністерством освіти і науки України, усі діти зможуть отримати документи про освіту.

З перших днів війни адміністрація дистанційної школи безоплатно відкрила доступ до навчальної платформи для всіх дітей – за благодійним пакетом «З ОПТИМізмом у серці» до 31 травня 2022 року. Кожна дитина має можливість безперервно навчатися, комфортно закінчити 2021-22 навчальний рік та отримати усі необхідні документи.

Навчатися дистанційно можуть і найменші учні, вони будуть приємно вражені! В «Оптімі» 1-4 класи навчаються за унікальними пізнавальними мультфільмами, насиченими пізнавальними інтерактивними матеріалами. Дітям цікаво навчатися з ними, такі уроки утримують увагу дитини та не вимагають участі батьків.

Долучитися до навчання дуже просто: достатньо перейти на сайт школи optima.school та подати заявку за посиланням. Окрім того, ви можете звернутися до контакт-центру школи за телефонами: +380 67 33391 87; +380 99 3339187.

Акции
банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь