Мобильное приложение
перейти перейти
Уведомления

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

ПЦ ПУМБ надає АО «ПОЛТАВА-БАНК» послуги з процесування
13 июля 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий центр ПУМБ з 13 липня надає АО «ПОЛТАВА-БАНК» послуги з процесування платежів та персоналізації платіжних банківських карток.

ПОЛТАВА-БАНК став 21 банком, який користується послугами Процесингового центру ПУМБ.  Відтепер ПЦ ПУМБ буде процесувати транзакції, здійснювати фрод-моніторинг та надавати послуги з клієнтської підтримки для більше 70 тисяч клієнтів ПОЛТАВА-БАНК. Так само клієнти банку-партнера можуть користуватися на спеціальних умовах мережею банкоматів ПУМБ.

Процесинговий Центр ПУМБ на сьогодні є одним з найбільших операторів послуг у сфері емісії та обслуговування платіжних карт і обслуговує понад 1735 банкоматів ПУМБ і 21 банк-партнер, об'єднаних загальним брендом «Радіус». 

Уведомления банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь