Мобильное приложение
перейти перейти
Уведомления

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності не перевищує 125 млн. грн.
17 января 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 18 січня 2019 року починає діяти новий Договір банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності  не перевищує 125 млн. грн. Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним об’ємом грошового обороту.

Основні зміни:
1. Змінено тип акціонерного товариства та найменування Банку з ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»; 
2. Умови Договору приведено у відповідність вимогам Рішення «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок здійснення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників» №2289 від 16.08.2018, додана ДОВІДКА про систему гарантування вкладів фізичних осіб (Додаток 12 до Договору);
3. Приведені у відповідність пункти щодо електронного підпису вимогам Закону України «Про електронні довірчі послуги». 

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням: на сайті Банка https://www.pumb.ua/.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень у відділення АТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку розміщений за посиланням: https://about.pumb.ua/map)
або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу:0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00):
- за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
- з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua,
- або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected]

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Уведомления банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь