Мобильное приложение
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Проєкт «Ми однієї крові» зібрав 2 800 000 гривень — для збереження життів українців
07 февраля, вторник
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи ПУМБ, є потужною співпрацею громадських організацій «ДонорUA» та «Агенти крові», відомих українських виробників та ілюстраторів. Благодійний патріотичний мерч рятує життя військових і мирних людей та підтримує український бізнес. Ініціатива допомагає збирати кошти для забезпечення захисників і захисниць засобами тактичної медицини та доставки донорської крові в гарячі точки.

Незважаючи на непростий січень, доброчинній ініціативі «Ми однієї крові» вдалося досягти позначки 2 800 000 гривень завдяки завзятим і щедрим українцям. Уся зібрана сума перерахована громадським організаціям «ДонорUA» та «Агенти крові» на:

  • 350 кровоспинних джгутів-турнікетів;
  • 275 компресійних бандажів;
  • 253 оклюзійні наліпки;
  • 20 внутрішньокісткових доступів NIO;
  • 2 низькотемпературних морозильники ULV-200b для зберігання плазми крові;
  • 240 кровоспинних бинтів;
  • 34 доставки компонентів крові в гарячі точки, що є відповідним майже 34 000 врятованих життів бійців та цивільних громадян.

Окрім того, за ініціативи проєкту було реалізовано понад 600 донацій крові, адже ще однією своєю місією спільнота «Ми однієї крові» бачить поширення  культури донорства в Україні.

Нагадаємо, що за 7 місяців свого існування проєкт встиг долучити до своєї ініціативи не лише українських виробників та ілюстраторів, але й польських митців, популярних блогерів, видатних українських особистостей, провідні вітчизняні компанії та фонди. Так, останньою приємною співпрацею стала колаборація «Ми однієї крові» з футбольним клубом «Шахтар».

Втім, це ще далеко не фінал. Ініціатива дедалі набирає обертів, об’єднуючи тих, хто прагне наближати перемогу. Тому приєднуйтесь. Замовляйте життєдайний мерч на офіційному сайті проєкту https://lifesavingmerch.com.ua/ чи на сторінці в мережі Instagram https://www.instagram.com/lifesavingmerch , адже 50% від кожного замовлення ПУМБ перераховує громадським організаціям «ДонорUA» та «Агенти крові» на порятунок українців. У кожну замовлену вами річ вкладена і частинка турботи — безкоштовна доставка від логістичного партнера проєкту «Нова пошта» до будь-якого відділення чи поштомату в Україні.

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь