Мобильное приложение
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Процесинговий центр ПУМБ відзначено найкращим на ринку за версією PSM Awards 2022
03 февраля, пятница
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий центр Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) визнано лідером ринку процесингових послуг.

Про це стало відомо під час онлайн-трансляції щорічної премії експертного видання про FinTech, e-commerce, стартапи та платіжні системи в Україні та світі PaySpace Magazine Awards 2022, у рамках якої було оголошено і переможців.

Процесинговий центр ПУМБ обслуговує не тільки власний картковий бізнес ПУМБ, а ще й надає послуги 21 банку-партнеру. Банк має два центри персоналізації карток, потужну процессингову систему від американської компанії Euronet, що гарантує швидкість та безпечність карткових сервісів. ПУМБ надає своїм партнерам комплексний сервіс процесингу, персоналізації карток та віддаленого керування за домопогою API та розрахунків з платіжними системами Visa Int., Mastercard та ПРОСТІР. Банк має відповідну акредитацію Процессингового центру, що підтверджується щорічно з боку платіжних систем. Протягом минулого року ПУМБ не тільки забезпечив безперебійну роботу процесингового центру, диверсифікував ризики та нівелював можливість зупинки, а й суттєво покращив умови користування для клієнтів.

Під час церемонії також стало відомо, що банк зайняв почесне друге місце у номінації «Найкращий банк-еквайєр» за широку лінійку сучасних термінальних пристроїв, у т. ч. з можливістю фіскалізації («3 в 1» РOS-термінал з касою та програмним РРО) та якісний сервіс, і увійшов до трійки лідерів у номінації «Найкраща кредитна підтримка бізнесу» за фінансування бізнесу у період війни та впровадження важливих рішень, спрямованих на його підтримку у кризовий період.

 

 

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь