Мобильное приложение
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

ПУМБ зібрав кошти на оснащення прифронтової лікарні
16 января, понедельник
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Новорічні свята закінчились, а їхній приємний відголосок триває й досі. Наш спільний святковий дарунок для захисників допоможе рятувати життя ще довгий час. Напередодні зимових свят ПУМБ оголосив про збір у 6 мільйонів гривень на  хірургічне обладнання для прифронтової лікарні. Та закликав своїх друзів, клієнтів, партнерів та небайдужих громадян доєднатися до збору коштів на комплект оснащення для проведення невідкладний операцій в одній з лікарень, найближчої до зони бойових дій ділянки фронту оперативного командування «Південь». Військові хірурги в прифронтових шпиталях цілодобово оперують поранених. Операційних не вистачає. У важкопоранених немає часу чекати. А отже кожне сприяння в обладнанні нових точок медичної допомоги є надважливим. Партнером проєкту виступив Благодійний фонд Сергія Притули.

Банк ПУМБ зробив перший внесок – 3 млн гривень. Ще  2 341 832 грн вдалось зібрати завдяки спільній допомозі українців. Збір відбувався на www.pumbdonation.com.ua. Суму, якої не вистачає для проведення закупівлі, - 658 168 грн, також задонатить ПУМБ.

На зібрані кошти буде закуплено:

  • Стіл операційний;
  • Апарат для переливання крові;
  • Операційний безтіньовий світильник;
  • Ендоскопічну стійку;
  • Систему для внутрішньосудинного вимірювання тиску.
     

Все хірургічне обладнання буде поставлене у лікарню протягом півтора місяця. Про старт роботи нової операційної обов’язково відзвітуємось. У опорній лікарні екстреної медицини надаватиметься медична допомога пораненим військовим та постраждалим з деокупованих населених пунктів Херсонської та Миколаївської областей.

ПУМБ щиро дякує усім тим, хто долучився до збору коштів та підтримки наших захисників і медиків з найгарячіших точок нашої країни. ЗСУ не зупиняється, не зупинимось і ми. Велика шана усім тим, хто допомагає рятувати тих, чия сміливість стає нашою незламністю, а відданість – вірою в перемогу.

Наближаємо перемогу разом! Все буде Україна!

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь