Мобильное приложение
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

ПУМБ повертається до Херсону
13 декабря 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 12 грудня 2022 ПУМБ відновлює роботу відділення банку у Херсоні. “Ми повернулися до Херсону, повернули команду, підключили генератори і Starlink та готові знову допомагати херсонцям вирішувати їхні щоденні фінансові питання. Зараз клієнти можуть зняти готівкові кошти, поповнити рахунок, зробити платежі, погасити кредит та отримати консультацію щодо банківських послуг. Банк відновив роботу максимально швидко, як тільки отримав безпекові та інфраструктурні дозволи від військової адміністрації», -  коментує Наталія Косенко, заступник голови правління ПУМБ.

Відділення працює з 08.30 до 14.00 за адресою: проспект Ушакова, 58. Субота та неділя - вихідні дні. У випадку зміни режиму комендантської години, буде змінюватися і режим роботи відділення. Також, відділення не працюватиме під час повітряної тривоги. 

ПУМБ вже працює над відкриттям інших відділень та відновленням роботи банкоматно-термінальної мережі на деокупованих теріторіях. Ознайомитися з актуальним переліком відділень, які працюють саме сьогодні можна тут. Дані щодо роботи відділень ПУМБ оновлюються щодня.

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь