Мобильное приложение
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

ПУМБ зберігає без комісійне зняття готівки з карток усіх банків України
29 ноября 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розуміє потреби у готівці під час війни, тож зберігає для українців – власників карток інших банків без комісійне зняття готівки у банкоматах ПУМБ. 

Ліміт на зняття готівки з карток інших банків у банкоматах ПУМБ становить до 20 000 грн за добу. 

«ПУМБ ніколи не ділив клієнтів на «своїх» та «чужих» - ми завжди надавали українцям можливість без комісії знімати кошти в усіх банкоматах банку. Через постійні обстріли, ураження інфраструктури, віялові відключення електроенергії тощо, потреба у готівці значно виросла, порівняно, із довоєнним періодом, тож ми зберегли без комісійне зняття готівки для усіх українців», - коментує Артур Загородников, Заступник Голови Правління ПУМБ.

Також, нагадуємо, що банк облаштував чергові відділення – пункти незламності, в яких, незалежно від наявності електроенергії,  українці можуть отримати весь перелік банківських та фінансових послуг, а також доєднатися до WiFi та зігрітися. Подивитися перелік адрес чергових відділень можна за лінком – ця інформація постійно оновлюється. Найближчим часом банк значно збільшить кількість відділень, обладнаних для автономної роботи під час відключень електроенергії.

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь