Мобільний додаток
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Смілива гривня: українці зібрали монетами на потреби ЗСУ майже 5 млн грн
03 ноября, четверг
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Учасники благодійної акції «Смілива гривня» – клієнти, співробітники та гості ПУМБ – зібрали монетами та принесли у відділення банку майже 1 млн грн. Всього в рамках акції зібрано для підтримки ЗСУ майже 5 млн грн.

Збір монет на потреби оборони країни тривав по всій Україні упродовж трьох місяців – з 1 серпня до 31 жовтня. Сума зібраних коштів перераховувалася на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб Збройних України.

Кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень через широку мережу банків-партнерів та магазинів. Крім того, можна було передати неплатіжні монети 1, 2, 5, 25 копійок, вкинувши їх до скриньки у відділеннях ПУМБ або в НБУ. Еквівалент зібраних монет також перераховано на спецрахунок.

Щиро вдячні кожному, хто зробив свій внесок у перемогу!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок