Мобильное приложение
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Роз’яснення щодо здійснення оплат по споживчих кредитах фізичних осіб у січні-березні 2021 року
18 декабря 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

оскільки карантин продовжено до 28 лютого 2021 року, ПУМБ не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасну чи неповну оплату платежів по кредитах до 30 березня 2021 року. Також банк не буде застосовувати підвищені відсоткові ставки для тих клієнтів, які не могли своєчасно та в повному обсязі погашати платежі за кредитами в період до 31 березня 2021 року.

  • Нагадуємо, що продовження карантину не звільняє клієнта від обов’язку сплати платежів по кредиту, в тому числі за період, протягом якого банк не нараховував штрафи для клієнтів-фізичних осіб за несвоєчасне або неповне погашення платежів по кредитам.
  • Зменшення під час карантину регулярних платежів за кредитним договором при оформленні кредитних канікул не звільняє клієнта від обов’язку сплати їх в повному обсязі. Якщо клієнт оформив кредитні канікули, платежі по тілу кредиту (частково або в повному обсязі) можуть переноситися на пізніші періоди, але не скасовуються.   
  • При не сплаті обов’язкових платежів або сплаті їх не в повному обсязі, в тому числі під час карантину, несплачена сума заборгованості буде вважатися простроченою. Згідно договору банк буде нараховувати пеню та штрафи на суму простроченої заборгованості по закінченню карантинних обмежень.

Для клієнтів, які відчувають труднощі з погашенням заборгованості за кредитними картками, ПУМБ пропонує оформити кредитні канікули. Для цього потрібно залишити заявку за формую за посиланням 

Клієнтам, які хочуть оформити кредитні канікули на кредити готівкою та товарні кредити, потрібно звернутися у відділення банку.

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь