Мобільний додаток
перейти перейти
  • Частным клиентам
  • Для бизнеса
  • Персона
  • Банк сегодня
Частным клиентам
Для бизнеса
Персона
Банк сегодня
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

ПУМБ отримав нагороду Sustainable Leadership від Mastercard
20 ноября, пятница
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Mastercard Україна в рамках Mastercard Day 2020 відзначила карткові продукти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ).

Так, ПУМБ отримав нагороду «Sustainable Leadership - Superior products and services» за довершені карткові продукти і сервіси / сильні карткові продукти та зразковий сервіс для банків-афіліатів. 

«Ми цінуємо довготривалі відносини з Mastercard Україна. Додаткові сервіси, такі як Mastercard Rewards, допомагають робити картки ПУМБ ще більш привабливими для клієнтів. ПУМБ змінив підхід до створення карткових продуктів: кредитка ВСЕМОЖУ і дебетова картка ВСЕКАРТА – прості та зрозумілі, в них немає прихованих комісій і обов’язкових страховок, які завжди були для клієнтів неприємним «сюрпризом». Нагорода від Mastercard саме за довершені карткові продукти, доводить, що ми обрали правильну стратегію» - прокоментував директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу Дмитро Дудник.

Така нагорода засвідчує довготривале плідне партнерство ПУМБ та Mastercard Україна. Так Mastercard виступає партнером ПУМБ в рамках фестивалю «UPark» - банк разом з МПС забезпечують роботу cashless зони на фестивалі.

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+

Обратная связь