Мобильное приложение
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Інформація щодо роботи відділень та точок надання фінансових послуг ПУМБ на вихідних
13 ноября 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 N 1100 були внесені зміни до обмежень, що діють у період карантину відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 N 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Обмеження щодо роботи у вихідні не поширюються на діяльність фінансових установ, які продовжують працювати й у вихідні, якщо це передбачено їх режимом роботи. Це значить, що усі відділення ПУМБ працюватимуть у штатному режимі.

Графік роботи точок надання фінансових послуг ПУМБ визначатиметься графіком роботи відповідних торговельних центрів, магазинів, салонів, на території яких вони розташовані.

При необхідності відвідати відділення ПУМБ (точку надання фінансових послуг ПУМБ), просимо дотримуватися посилених заходів безпеки, а саме:

  • попередньо записуватися на прийом, оскільки прийом клієнтів здійснюється за попереднім записом;
  • при очікуванні в черзі дотримуватися дистанції в 1,5 метри згідно з розмітками на підлозі приміщень;
  • користуватися засобами дезінфекції, зокрема тими, що знаходяться у відділеннях банку;
  • знаходитися в приміщенні відділення в респіраторі або захисній масці, що закривають ніс та рот, у тому числі, виготовленій самостійно, за виключенням дітей до 5 років за відсутності у них наявних симптомів респіраторного захворювання.

Звертаємо Вашу увагу, що у відділеннях протягом двох годин діятиме пріоритетне обслуговування громадян похилого віку та людей з інвалідністю. Час пріоритетного обслуговування можна уточнити у працівників відділення. Просимо вас із розумінням поставитися до ситуації та пропускати у черзі громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Також звертаємо увагу, що з метою регулювання кількості відвідувачів із розрахунку 1 людина на 10 кв.м., клієнти зможуть відвідувати відділення банку тільки за запрошенням співробітника.

Нагадуємо, що більшість фінансових послуг доступні у мобільному додатку ПУМБ Online. Користуйтеся послугами ПУМБ дистанційно – бережіть себе та зайвий раз не виходьте з дому.

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь