Мобільний додаток
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Інформація щодо роботи зон самообслуговування 24/7 на період карантину
08 апреля 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Повідомляємо, що зони самообслуговування 24/7 працюють у всіх відділеннях ПУМБ, в тому числі і в тих, які тимчасово припинили обслуговування клієнтів. Доступ у зону 24/7 в неробочий час як і раніше здійснюється за допомогою банківської картки.

Звертаємо увагу, що картки, термін дії яких закінчився в березні-травні 2020 року, відтепер також придатні для доступу в зону 24/7. Клієнти ПУМБ, термін дії карток яких закінчився під час карантину,  зможуть відвідувати зони 24/7 до 1 липня 2020 року включно.

Нагадуємо, ПУМБ автоматично продовжив обслуговування карток, чий термін закінчується в березні-травні 2020 року. Якщо термін дії вашої картки закінчився або добігає до кінця, просимо ознайомитися з інформацією за посиланням

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок