Мобільний додаток
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Приріст портфеля гривневих депозитів ПУМБ склав 3 млрд з початку року
27 декабря 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З початку року українці збільшили обсяг своїх заощаджень в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ) на 3 млрд гривень – саме стільки склав приріст портфеля гривневих депозитів станом на 26 грудня 2019 року. Портфель депозитів (строкові і депозити на вимогу) фізичних осіб в гривні складає 8,160 млрд грн

Лише за листопад-грудень приріст гривневого депозитного портфеля склав більше 1 млрд грн., що перевищує приріст за весь 2018 рік.  

«Понад 85% клієнтів ПУМБ перерозміщують свої депозити в банку на новий термін. І за кілька останніх місяців цей показник зріс. Це легко пояснити: згідно з прогнозами НБУ облікова ставка буде знижуватися, а разом з нею буде зменшуватися дохідність депозитів. Відкриваючи річний депозит зараз можна «зафіксувати» дохідність на рік і отримувати щомісячний прибуток з вкладу. Також суттєво зросла кількість нових клієнтів, які вперше відкрили депозит в ПУМБ. Вони обирають банк за вигідну депозитну ставку до 16% річних в гривні, надійність та високий сервіс», – прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту у з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Найбільшою популярністю в клієнтів ПУМБ користуються класичні строкові депозити на рік. Флагман – депозит «Дохідний» зі ставкою до 16% річних в гривні. Саме цей депозит вибирає кожен другий клієнт ПУМБ завдяки високій прибутковості. Відкрити депозити в ПУМБ можна як у відділеннях, так і в мобільному банкінгу ПУМБ Online.

Депозитний портфель ПУМБ в усіх валютах станом на 26 грудня 2019 року складає 15,028 млрд грн.

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок