Мобильное приложение
перейти перейти
Новости

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомится с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

ПУМБ підключив усім клієнтам технологію 3D Secure для безпечних платежів в Інтернет
02 октября 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ підключив усім клієнтам технологію 3D Secure для безпечних платежів в Інтернет будь-якими картами ПУМБ. У момент здійснення онлайн-платежу технологія додатково ідентифікує клієнта шляхом відправки йому смс з кодом для підтвердження транзакції. Раніше технологія 3D Secure була доступна тільки по частині карткових продуктів банку, наприклад, по кредитній карті ВСЕМОЖУ. Наразі сервіс підключений автоматично і не передбачає ніяких додаткових платежів.

Самостійно підключити або відключити 3D Secure можна в інтернет-банкінгу «ПУМБ online» у розділі «Карти» в інформації про свою карту.

Якщо клієнт не отримує смс для підтвердження операцій в Інтернет, це може свідчити, що він не надавав банку актуальний номер мобільного телефону. Така інформація банку потрібна для коректної роботи 3D Secure. Оновити контактну інформацію можна, зателефонувавши до Служби підтримки клієнтів по телефону +38 044 290 7290.

Новости банка

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь